+38 (098) 228 99 88
+38 (095) 228 99 88

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!
СЕРВІС ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ 🙁
СПОДІВАЄМОСЯ ЗУСТРІТИСЯ З ВАМИ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ.

Про нас

Наш сервісний центр виконує післягарантійний ремонт комп’ютерної техніки: ноутбуків, ПК – моноблоків, в тому числі техніки Apple (MacBook, iMac) та іншої комп’ютерної техніки в м Київ, працюємо також з іншими регіонами України. 

Виконуємо ремонт ноутбуків та іншої комп’ютерної техніки будь-якого ступеня складності на компонентному рівні.

Кваліфікація фахівців

Наші фахівці мають високий професійний рівень та досвід ремонту комп’ютерної техніки більше 18 років. Ми пройшли шлях від ” Поиск-1″ до сучасного обладнання, постійно вдосконалюючи свої знання і навички в даній галузі.

Якість робіт і матеріалів

Однією з наших переваг є збереження (а іноді і відновлення) початкового зовнішнього вигляду виробу в процесі ремонту. Ми використовуємо у своїй роботі тільки якісні матеріали, які не залишають слідів під час пайки. Велике значення має досвід і акуратність інженерів під час виконання робіт.

Наші клієнти

Наші клієнти – продавці комп’ютерної техніки в Україні, користувачі комп’ютерної техніки , а також сервісні центри, які з різних  причин (брак часу, досвіду, обладнання) не можуть виконати певні види робіт.

Порядок оплати

Вартість ремонту залежить від витрат часу, матеріалів, праці.
Ціни по кожному виду робіт ми завжди попередньо погоджуємо з замовником.

P.S. Незважаючи на високий відсоток відновлення техніки, ступінь її “ремонтопридатності”, на жаль, залежить від наявності запчастин, часу і рентабельності ремонту.

Ми знову з вами – сервіс ноутбуків на Відрадному

UA Ремонт ноутбуків ASUS, Toshiba, Samsung, Sony, IBM (Lenovo), Dell, HP (Compaq), Acer, Fujitsu-Siemens, LG, NEC, IRU, RoverBook, MSI, Ремонт Apple MacBook iMac Київ

Сервіс ноутбуків Киев Відрадний Борщагівка Солом’янський Святошинський Шевченківський сервісний центр Reset